Logo AB-TIP s.r.o.

O nás

Úvodní stránka > O nás

Jsme mladá inovativní firma z východních Čech, věnující se kooperačním procesům pro výrobní i obchodní společnosti. Naší doménou jsou volné výrobní kapacity, a s nimi spojené lidské zdroje. Jsme připraveni pro Vaši společnost realizovat činnosti spojené s výrobou, ať už z nedostatku výrobních kapacit nebo lidských zdrojů. Pomůžeme Vám snížit náklady na výrobu, a zároveň splnit zákonnou povinnost zaměstnávání tělesně postižených.

AB-TIP s.r.o. – je společností zaměstnávající více než 50% zaměstnanců se zdravotním postižením a tím splňuje podmínky uvedené v §81, odst. 2, písm. b), zákona 435/2004 sb. – o zaměstnanosti, v platném znění.

Společnost AB-TIP s.r.o. vznikla začátkem roku 2011 za účelem pomáhat svým obchodním partnerům v oblasti účetní a daňové problematiky. (Do obchodního rejstříku vedeného Krajským soudem v Hradci Králové oddíl C, vložka 28950 byla naše společnost zapsaná 23. března 2011).

Krátce po svém založení jsme uzavřeli dohodu s úřadem práce o vymezení chráněné dílny č. RKA – 1/2011 jsme podepsali dne 26. května 2011.

Příjem nových uchazečů OZP